Szafarz marzeń

Temat: Z butami do wyra. czyli oko podbite obcasem.
Temat bucików na stópkach kochanki podczas sexu jest mi, jako wielkiemu miłośnikowi kobiecych stóp, bardzo bliski i np. podczas odwiedzin u divy staram się ją przekonać by została w swoich butach, gdyż mało co może się dla mnie równać z widokiem zadbanej , atrakcyjnej stopy, której podbicie wygięte jest w łuk przez kształt podeszwy bucika na obcasie. Oczywiście, jeśli nieco przeszkadzają w pieszczotach stóp naszej wybranki, zawsze można je zdjąć co trwa przecierz sekundę.

Jeśli chodzi o rodzaje butów, które dają mi największą frajdę to są to przede wszystkim klapeczki i sandałki na koturnach lub platformie, zwłaszcza przezroczyste, korkowe lub drewniane. Widząc stopy ubrane w takie buty np. na ulicy mam 100% pewność że nie oderwę od nich wzroku, nawet jeśli ich właścicielka jest, jak ktoś to wcześniej ujął, tzw. brzydulą. Bardzo fajnie prezentują się też klapki na klasycznym, cienkim obcasie, zwłaszcza jak są przyozdobione różnymi gadżetami typu cekinki i inne takie (taki mam gust i nic na to nie poradzę). Nie pogardzę też japonkami choć tu brak mi właśnie tego uwypuklenia podbicia stopy.

Nie przepadam natomiast za butami zakrywającymi paluszki u stóp, choc niektóre szpilki prezentują sie naprawdę fajnie, zwłaszcza u kobiet ubranych w stylu sektetarki czy urzędniczki. Nie lubię natomiast butów sportowych i wszelkiego rodzaju obuwia na płaskim obcasie.

Oczywiście zimą kozaki do kolan ze skóry lub materiału, jak najbardziej przylegające do łydki, na cienkim obcasie.
Preferowany rozmiar 34-36.

Źródło: garsoniera.com.pl/forum/index.php?showtopic=6918Temat: drewniaki krowy :)
" />

to były takie klapki z gumową podeszwą, korkiem i zamszową wkładką-LEKKIE I CICHE były
Źródło: cattledog.pl/forum/viewtopic.php?t=1261